Taxandrialaan

Prijs : € 495

Boxtel

Kamer


Taxandrialaan Ga naar Kamernet

voor € 495

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Kamernet.

Ons huis ligt middenin een woonwijk met gezellige buren waarop je, als dat nodig mocht zijn altijd een beroep kunt doen.

Het is 5 minuutjes fietsen naar het St. Lucas en ca. 10 minuutjes naar het station. Op ca.

3 minuutjes fietsen is er een klein winkelcentrum met een Jumbo en een cafetaria voor als je even geen zin hebt om te koken :)Graag vertel ik je hoe ons huis eruit ziet maar het is natuurlijk altijd beter om zelf , eventueel met je ouders even een kijkje te komen nemen zodat je een goede indruk krijgt van ons huis.Alle kamers (2 boven en 2 beneden) en de keuken zijn gemeubileerd, gestoffeerd en ingericht. In de huurprijs zijn bovendien alle kosten van gas, water, licht, digitale TV en internet inbegrepen. De kamers zijn voorzien van laminaat, boeken- en kledingkast en lamellen of gordijnen.De gezamenlijke douche is een inloopdouche met glazen wanden en zelfs handdoeken zijn aanwezig.Boven op de overloop staat een wasmachine voor gezamenlijke gebruik en er is zelf een wasrek en een strijkplank met strijkijzer. Grenzend aan de overloop is er een gezamenlijke balkon dat voorzien is van een tafel met 4 stoelen.De gezamenlijke keuken heeft een gasstel met oven, koelkast met 3 diepvriesladen en is verder volledig ingericht met potten, pannen, servies en bestek, zelfs thee- en handdoeken zijn aanwezig.

Kamer nu te huur is op de bovenverdieping (20m2) en is voorzien van een 1 persoonsbed met een goed matras, een vloerkleed, diverse opbergkasten, een groot buro met stoel en diverse lampen, kortom: je kan er zo in!


Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten..



Eigenschappen
Naam Taxandrialaan
Boxtel
Type Kamer
Aanbieder Kamernet
Oppervlakte 20
Douche true
Keuken true
Woonkamer true
Postcode 5283MA