Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Kamernet.
VASTE KAMER (HOSPI 24 MAART) (ingang huur in overleg) Hoi kamerzoekende!Bij ons komt een vaste kamer vrij omdat een van onze huisgenootjes ons gaat verlaten.
De kamer is ruim en heeft een trappetje naar een zolder waar goed een bed kan staan.Wij zijn ‘De Fabriek'. Een actief dubbelgemengd studentenhuis gelegen aan de grebbedijk. In dit huis wonen wij met 5 levensgenieters van verschillende verenigingen, studies, leeftijden etc. Eens in de 2 weken hebben we een huisavond en er wordt elke avond samen gegeten en gechilled.
Met de blauwe kamer, de rijn en de grebbeberg op loopafstand wonen we in een prachtige omgeving. In de zomermaanden zijn wij op ons strandje aan de rijn te vinden, gaan we op huis vakantie en hebben we bbq’s op de dijk. In de wintermaanden gaat de beamer aan, komt er een van onze vele huisspelletjes op tafel, maken we een kampvuur of halen we onze speaker en lasershow tevoorschijn. We geven twee keer per jaar een mooi huisfeest, gaan op huisweekend, doen af en toe een themaweekje en hebben gedurende het jaar verschillende activiteiten waarbij we goed chillen of onszelf naar de graftyfus werken.
Lijkt het jou leuk om hier te wonen? Stuur dan een berichtje met iets over jezelf naar mij. De hospiteeravond zal plaatsvinden op 24 maart. Mocht je hier écht niet bij kunnen zijn maar wel hier willen wonen, laat het ook weten. Arbeid! De bewoners van de Fabriek
Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten..
Naam | Grebbedijk |
Wageningen | |
Type | Kamer |
Aanbieder | Kamernet |
Oppervlakte | 25 |
Douche | true |
Keuken | true |
Woonkamer | true |
Postcode | 6702PB |