Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Kamernet.
Per 30 juni komt er een leuke studio vrij in een gezellig huis in Maarssen! Je huisgenoten zijn twee andere studenten.(twee italiaanse studenten, een broer en zus) Één van de meiden gaat weg, waardoor we nu opnieuw een leuke, nette en praktische huisgenoot zoeken.
In een klein half uurtje ben je op Utrecht Centraal en ook Amsterdam is per auto of openbaar vervoer goed te bereiken. Je bevindt je in het centrum van Maarssen, waar gezellige winkels te vinden zijn. Op loopafstand bevindt zich de supermarkt. De kamer is een lichte studio van 40 m2.
De studio heeft een solitaire keuken en ook een eigen badkamer. Er bevinden zich een gezamenlijke, grote hal, en toilet op de eerste verdieping. Boven is er ook een vliering waar wat spulletjes kunnen worden neergezet die je niet direct nodig hebt. Is het mooi weer dan kun je samen genieten van een groot dakterras.
Lijkt het jouw leuk om in dit huis te wonen? We zijn op zoek naar een internationale student die deze studio voor 6 maanden wil huren. Reageer dan snel op deze advertentie en vertel wat leuks over jezelf. Een foto zien we ook graag! Dan probeer ik zo snel mogelijk contact met je op te nemen!
Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten..
| Naam | Johannes Vermeerstraat |
| Maarssen | |
| Type | Kamer |
| Aanbieder | Kamernet |
| Oppervlakte | 40 |
| Douche | false |
| Keuken | false |
| Woonkamer | false |
| Postcode | 3601EL |