Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Kamernet.
Beste kamerzoekende meiden, Voor het huis in Almere-Poort zijn we opzoek naar een nieuwe huisgenoot! De woning beschikt over alle gemakken, te denken aan 2 badkamers en keukenblokken (met vaatwassers), internet, wasmachine & droger.
Het huis ligt in een fijne buurt, binnen 10 minuten ben je op station Almere-Poort. Waar een fijne treinverbinding ligt tussen Utrecht (37 minuten) en Amsterdam (20 minuten). De buurt beschikt over een supermarkt (5 minuten lopen) maar er is ook koffietentje, kapper & toko op loopafstand. We zijn een gezellige groep meiden die elkaar dagelijks spreken, regelmatig samen eten maar ook veel waarde hechten aan het kunnen terugtrekken gezien we allemaal een eigen druk leven hebben.
De huur bedraagt: 640 euro (G/W/E)Waarborgsom: 1280 euro Zie jij je wonen met deze gezellige groep meiden en heb jij grey's anatomy ook minimaal 3 keer gezien? Stuur dan gerust een berichtje :) Liefs, de meiden van Huize Bennie
Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten..
| Naam | Beneluxlaan |
| Almere | |
| Type | Kamer |
| Aanbieder | Kamernet |
| Oppervlakte | 17 |
| Douche | true |
| Keuken | true |
| Woonkamer | true |
| Postcode | 1363BJ |