Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Kamernet.
Lieve aankomende vrouwelijke student! Kom jij volgend jaar studeren in Wageningen en wil je alvast een kijkje nemen in het studentenleven? Dan zijn we op zoek naar jou! Wij wonen met 7 meiden in het centrum van Wageningen.
Onze keuken, badkamer, wasmachine, toilet en woonkamer zijn gedeeld, maar dat maakt het juist een gezellig en hecht huis. Uiteraard hebben we allemaal onze eigen slaapkamer, deze variëren in oppervlakte en we wisselen meestal door. In de kamer is genoeg ruimte om een tweepersoonsbed, kledingkast en bureau te plaatsen. Met een paar stappen sta je bij ons 'falafelmannetje', midden op de Hoogstraat of voor de beroemde loempiakraam.
Een feestje slaan we niet snel af; elk jaar hebben we een date - en kerstdiner, gaan we de grens over op huisweekend en pakken we af en toe een festivalletje mee. Er is bij ons altijd wel iets te beleven; samen sporten, een goede biebsessie, uitgebreide toetjes en bak sessies of borrelen op ons heerlijke dakterras. Zie jij dit ook helemaal zitten, stuur ons dan een berichtje met een verhaaltje over jezelf en misschien zien wij je dan wel 14 maart in ons paleisje! Op 14 maart & 12 juni 2025 vinden er namelijk scholierenfeesten plaats en wij zouden het heel gezellig vinden om met wat meiden van te voren op ons paleisje te borrelen Ook in de AID zijn er slaapplekken beschikbaar om je nog beter te leren kennen!Liefs en misschien tot snel!De Erwt (Emma, Lieve, Britte, Isabelle, Wies, Danique en Lieke)
Interesse in deze woning? Ga naar Kamernet.nl en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten..
Naam | Stationsstraat |
Wageningen | |
Type | Kamer |
Aanbieder | Kamernet |
Oppervlakte | 12 |
Douche | true |
Keuken | true |
Woonkamer | true |
Postcode | 6701AM |