Tijdelijke Studentenkamer Aan Het Eyssoniusplein

Prijs : € 350

Groningen

Onbekend


Tijdelijke Studentenkamer Aan Het Eyssoniusplein Ga naar Huurportaal-nl

voor € 350

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.

Per komt er een kamer beschikbaar aan het Eyssoniusplein in Groningen.
Let op: de kamer is tijdelijk beschikbaar voor een periode van een jaar.
Locatie:
De Korrewegwijk is een gezellige buurt, vlakbij het Noorderplantsoen.

In de directe omgeving vind je onder andere een Jumbo supermarkt voor de dagelijkse boodschappen. Daarnaast ligt het stadscentrum op slechts 5 minuten fietsen, waardoor winkels, cafés en restaurants gemakkelijk bereikbaar zijn.
Indeling:
Bij binnenkomst betreed je de gezamenlijke hal, die toegang biedt tot de gedeelde woonkamer. In de hal bevindt zich tevens een apart toilet. Vanuit de woonkamer is de ruime achtertuin bereikbaar.

De keuken is uitgerust met een afzuigkap, inductiekookplaat, combi-oven en koelkast. Op de eerste verdieping bevindt zich de slaapkamer met een oppervlakte van 6 m². De badkamer bevindt zich op de eerste verdieping. De gemeenschappelijke ruimtes worden gedeeld met drie medebewoners.
Huurprijs en borg:
De huurprijs voor de kamer bedraagt €350,- (exclusief).

De huurder is zelf verantwoordelijk voor het afsluiten van de contracten voor de overige nutsvoorzieningen.
Let op: voor kamerverhuur is het niet mogelijk om huurtoeslag aan te vragen.
De waarborgsom bedraagt één maand huur.
Beschikbaarheid en huurperiode:
De kamer is per beschikbaar. De huurovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van een jaar..



Kaart

Eigenschappen
Naam Tijdelijke Studentenkamer Aan Het Eyssoniusplein
Groningen
Type Onbekend
Aanbieder Huurportaal-Nl
Oppervlakte 6
Aantal kamers 1
Postcode 9714 CE