Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.
Per direct komt er een kamer vrij in ons ruime appartement in Alphen aan den Rijn.
Het appartement is ongeveer 90 m², ligt op de 7e verdieping en we wonen er met drie personen in totaal. Je komt dus samen te wonen met twee andere huisgenoten.
De kamer zelf is ongeveer 9 m², wordt ongemeubileerd verhuurd en heeft een groot raam met veel licht en een mooi vrij uitzicht over de Zegerplas. Er zit ook een ingebouwde kast in de kamer die helemaal voor jou is.
Het appartement heeft een grote gezamenlijke woonkamer, een recent vernieuwde keuken, een balkon op het westen en een fietsenberging beneden. De badkamer is nog wat ouder, maar staat gepland om in het komende jaar gerenoveerd te worden.
De locatie is wat ons betreft een van de fijnste dingen aan het appartement.
Je woont vlak bij de Zegerplas en Park Zegersloot, dus je kunt makkelijk wandelen, hardlopen, zwemmen of gewoon aan het water zitten. Rond het meer zitten ook gezellige plekken zoals Sunset en Wet 'n Wild. Voor boodschappen ligt winkelcentrum De Ridderhof op loopafstand.
Ook qua OV zit je goed: er is een bushalte praktisch voor de deur en zowel het station van Alphen als Leiden zijn makkelijk bereikbaar. Daardoor is de kamer ook goed geschikt als je in Leiden studeert of werkt.
Thuis houden we van een fijne en ontspannen sfeer.
Iedereen heeft zijn eigen leven en privacy, maar we vinden het ook gezellig om af en toe samen te eten, wat te drinken of even bij te praten. Bezoek is natuurlijk geen probleem en als een vriend(in) of partner af en toe blijft slapen kan dat gewoon, zolang we een beetje rekening met elkaar houden.
Praktisch:
€650 per maand all-inclusive
Borg: €650
Per direct beschikbaar
Minimale huurperiode: 1 jaar
Inschrijving mogelijk
Kamer: ca. 9 m²
Appartement: ca. 90 m²
3 bewoners in totaal
Voor een student of young professional van ongeveer 18 t/m 29 jaar
Ongemeubileerd
Gas, water, elektriciteit en internet inbegrepen
Alleen je aandeel in de jaarlijkse afvalstoffenheffing komt daar nog bij
Heb je interesse? Stuur dan vooral even een berichtje waarin je kort iets over jezelf vertelt: wie je bent, je leeftijd, wat je studeert of voor werk doet en wanneer je ongeveer zou willen intrekken.
We nodigen daarna een aantal mensen uit om de kamer te komen bekijken en kennis te maken..
| Naam | Lichte Kamer Met Uitzicht Over De Zegerplas | €650 |
| Alphen Aan Den Rijn | |
| Type | Onbekend |
| Aanbieder | Huurportaal-Nl |
| Oppervlakte | 8 |
| Aantal kamers | 1 |
| Postcode | 2403 AN |