Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.
uniek wonen in een voormalig lichtfabriek! altijd al willen wonen in een pand vol karakter en historie? dit is je ultieme kans! per 1 augustus komt er een uniek tweekamerappartement beschikbaar in het voormalige transformatorgebouw van de gemeentelijke lichtfabrieken (glf) aan de hoge gouwe in gouda.
dit appartement combineert modern comfort met de charme van het verleden, waarbij veel van de originele elementen zorgvuldig zijn bewaard gebleven. het 2-kamer appartement (ca. 53 m²) wat beschikbaar komt is gelegen op de eerste verdieping. door het behoud van de originele details heeft het appartement een industrieel karakter.
de woonkamer is voorzien van voorzetkozijnen en kijkt uit over de hoge gouwe. de woonkamer is voorzien van een open keuken met elektrische kookplaat en afzuigkap. de badkamer is voorzien van een douche, wastafel, radiator en toilet. er is een ruime separate slaapkamer aanwezig.
huurprijs: €955,- per maandexclusief g/w/lexclusief servicekosten: €15,- per maandwaarborgsom: 2 maanden huur uitsluitend online reageren .b.!.
| Naam | Apartment At Hoge Gouwe, 2801LE Gouda, Netherlands |
| Gouda | |
| Type | Onbekend |
| Aanbieder | Huurportaal-Nl |
| Oppervlakte | 53 |
| Aantal kamers | 1 |
| Postcode | 2801 LE |