Kamer Te Huur Apeldoornselaan In Den Haag Voor € 521

Prijs : € 521

The Hague

Onbekend

Kamer Te Huur Apeldoornselaan In Den Haag Voor € 521 Ga naar Huurportaal-nl

voor € 521

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.

Beschrijving

Dit fijne, ruime en rustige appartement is gelegen op de 3e woonlaag wat tevens de topetage is.
Het appartement beschikt over volledig nieuw laminaat en tegels.
Het appartement kent een centrale ligging in de woonwijk Rustenburg/Oostbroek met in de directe nabijheid een groot aantal voorzieningen, waaronder de winkels aan de Dierenselaan, openbaar vervoer (Randstadrail 4, tram 6 en bus 25 en 26) en diverse sportvoorzieningen.
Indeling
Entree:
open portiek;
entree appartement op de 1e etage;
ruime hal (met veel bergruimte) met een trapopgang naar de 2e etage;
Appartement:
gang;
Huur €525.-
GLW €100.-
Totaal €625.- incl GLW
Gelegen aan de voorzijde van de woning
Tussengelegen royale gerenoveerde badkamer met douche, wastafel en aansluiting wasmachine;
LET OP ± DUBBELE BORG!!
€ 1050..

Kaart

Eigenschappen
Naam Kamer Te Huur Apeldoornselaan In Den Haag Voor € 521
The Hague
Type Onbekend
Aanbieder Huurportaal-Nl
Oppervlakte 14
Aantal kamers 1
Postcode 2573 LS