Appartement Te Huur Hoge Gouwe In Gouda Voor € 980

Prijs : € 980

Gouda

Onbekend


Appartement Te Huur Hoge Gouwe In Gouda Voor € 980 Ga naar Huurportaal-nl

voor € 980

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.

Beschrijving

Uniek wonen in een voormalig lichtfabriek!
Altijd al willen wonen in een pand vol karakter en historie? Dit is je ultieme kans! Per 1 mei komt er een uniek tweekamerappartement beschikbaar in het voormalige transformatorgebouw van de gemeentelijke lichtfabrieken (GLF) aan de Hoge Gouwe in Gouda.

Dit appartement combineert modern comfort met de charme van het verleden, waarbij veel van de originele elementen zorgvuldig zijn bewaard gebleven.
INDELING:
Bij binnenkomst tref je direct de open keuken, uitgerust met moderne inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast met vriesvak, en een stijlvolle laminaatvloer die door het gehele appartement ligt. De keuken loopt naadloos over in de lichte woonkamer, die dankzij de grote raampartijen een overvloed aan daglicht binnenlaat.
Vanuit de woonkamer leidt een trap naar de sfeervolle slaapvliering, waar je tevens toegang hebt tot de badkamer.

De badkamer is compleet met een douche, wastafel, toilet en een handige handdoekradiator.
Daarnaast biedt het gebouw een ruime gemeenschappelijke buitenruimte en een inpandige fietsenberging.
Huurprijs € 980,- (per maand)
Exclusief G/W/E
Exclusief servicekosten €15,- (per maand)
Waarborgsom 2 maanden huur
Uitsluitend online reageren .b.!.



Kaart

Eigenschappen
Naam Appartement Te Huur Hoge Gouwe In Gouda Voor € 980
Gouda
Type Onbekend
Aanbieder Huurportaal-Nl
Oppervlakte 50
Aantal kamers 2
Postcode 2801 LE