Willem Loréstraat, Leeuwarden

Prijs : € 575

Leeuwarden

Onbekend


Willem Loréstraat, Leeuwarden Ga naar Huurportaal-nl

voor € 575

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.

Omschrijving Willem Loréstraat in Leeuwarden 123Wonen Dé verhuurmakelaar van Friesland biedt aan: Mooie studio nabij centrum Leeuwarden Willem Loréstraat te Leeuwarden Studio op loopafstand van het centrum van Leeuwarden en winkelpark de Centrale.

Station Leeuwarden 5 minuten fietsen, NHL Stenden 10 minuten fietsen en Van Hall Larenstein ook 5 minuten. Enkel beschikbaar voor alleenstaanden, op aanvragen van stellen/gezinnen wordt niet gereageerd. INDELING Deze studio is 40 m2 en is gesitueerd op de 1e verdieping van de woning. VOORZIENINGEN Beneden is de douche en een toilet deze wordt gedeeld met een mannelijke medebewoner.

BIJZONDERHEDEN -De kamer is per 1 december beschikbaar; -Minimale huurperiode 12 maanden, verlenging bespreekbaar; -Gezamenlijke douche; -Huurprijs € 575,- per maand; -Voorschot gas, water, elektra € 100,- per maand; -Borg is 1 maand huur; -Geen courtage of contractkosten voor de huurder. 123Wonen werkt als verhuurmakelaar voor de eigenaar. De woonruimte is per direct beschikbaar. De minimale huurperiode bedraagt 24 maanden waarna het huurcontract doorloopt voor onbepaalde tijd.

Vindt u dit aanbod op een andere website? Kijk op onze eigen website voor het actuele aanbod:   Voor meer informatie kunt u

Minimaal 12 maanden
Bouw
Soort

Woningen

Type

Studio

Bouwjaar

1965
Algemeen
Beschikbaarheid

Per direct

Max. huurperiode

minimaal 12 maanden

Interieur

Gestoffeerd

info

Geen huisdieren gewenst
Indeling
Kamers

1

Slaapkamers

1
Afmetingen
Woonoppervlakte

40

Lees meer.



Kaart

Eigenschappen
Naam Willem Loréstraat, Leeuwarden
Leeuwarden
Type Onbekend
Aanbieder Huurportaal-Nl
Oppervlakte 40
Aantal kamers 1
Postcode 8921 CH