Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.
Locatie: Boterdiep
Prijs: 590 incl g/w/e
Per
Aan het Boterdiep in Groningen komt een fijne kamer vrij in een groot en gezellig studentenhuis.
De kamer is 14 m² en heeft een huurprijs van €590,- per maand, inclusief gas, water, elektriciteit en heffingen - dus geen verrassingen achteraf.
Je komt te wonen in een studentenhuis met ongeveer 30 huisgenoten. Het huis is gemengd: jongens en meiden, zowel Nederlands als internationaal. Elke verdieping beschikt over een eigen keuken, badkamers en toiletten, die je deelt met je verdiepinggenoten.
Locatie
Het Boterdiep ligt super centraal. De binnenstad van Groningen is op fietsafstand, net als het Zernikecomplex en het UMCG.
In de buurt vind je supermarkten, cafés en openbaar vervoer, en je zit zo op de ringweg. Ideaal als je alles dichtbij wilt hebben maar toch prettig wilt wonen.
Ben je op zoek naar een ruime kamer in een groot studentenhuis op een toplocatie? Dan is dit zeker iets voor jou!.
| Naam | Boterdiep: Kamer In Groot Studentenhuis (K8) |
| Groningen | |
| Type | Onbekend |
| Aanbieder | Huurportaal-Nl |
| Oppervlakte | 14 |
| Aantal kamers | 1 |
| Postcode | 9712 LP |