Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.
4-kamerappartement op de 1ste etage met balkon aan voor- en achterzijde en eigen berging in de onderbouw. Het appartement is zeer centraal gelegen, nabij het centrum van Leiden, centraal station, diverse scholen en winkels, en goed te bereiken met de auto en de bus.
Onderzoek naar uw woning De portiek- en eengezinswoningen in de Hoven Oost (J.P. Coenhof, Van Riebeeckhof, Stuyvesanthof en Abraham Crijnssenstraat) zijn verouderd. Daarom zijn wij gestart met onderzoek naar de staat van deze woningen. Om te bepalen of, en zo ja welke ingrepen in de komende jaren nodig en/of wenselijk zijn. Wijkvisie gemeente Leiden De gemeente maakt een wijkvisie: daarin staat hoe de wijk er in de toekomst over ca.
15 jaar uitziet. Deze visie gaat onder andere over de bereikbaarheid, de winkels, het groen en de scholen. De Sleutels is bij de wijkvisie betrokken zodat wij met een eventuele aanpak van de woningen goed op de plannen van de gemeente kunnen aansluiten. Wat betekent dit voor u? De Sleutels wacht op duidelijkheid van de Gemeente Leiden over de herinrichting van de Willem de Zwijgerlaan.  Ondertussen gaat de Sleutels door met onderzoek naar de woningen.
Grote onderhoudsingrepen aan de woningen stellen wij uit totdat er meer duidelijkheid is. Dat betekent natuurlijk niet dat we niets meer aan uw woning doen. Als er iets kapot is, komen we dat gewoon maken. Indeling: Â U komt binnen in een hal.
Aan deze hal grenst de 1 e en 2 e slaapkamer, de keuken, het toilet en de woonkamer. Vanuit de woonkamer komt u in de 3 e slaapkamer. Badkamer met douche en wastafel. Werkzaamheden: De volgende werkzaamheden worden door de Sleutels uitgevoerd: nieuwe sloten in alle deuren; keuring gas, elektra en water; eindschoonmaak.
Sleuteloverdracht: Medio juni 2025 Bovenstaande informatie, datum oplevering en plattegrond zijn onder voorbehoud. Â.
Naam | Apartment For Rent In Leiden |
Leiden | |
Type | Onbekend |
Aanbieder | Huurportaal-Nl |
Oppervlakte | 56 |
Aantal kamers | 3 |