Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Directwonen-nl.
twee studentenkamers aan het Eyssoniusplein! Per direct komen er twee kamers beschikbaar aan het Eyssoniusplein in Groningen.
Let op: de kamers zijn tijdelijk beschikbaar voor een periode van 1 jaar. De Korrewegwijk is een gezellige buurt, vlakbij het Noorderplantsoen. In de directe omgeving vind je onder andere een Jumbo supermarkt voor de dagelijkse boodschappen. Daarnaast ligt het stadscentrum op slechts 5 minuten fietsen, waardoor winkels, cafés en restaurants gemakkelijk bereikbaar zijn.
Indeling: Bij binnenkomst betreed je de gezamenlijke hal, die toegang biedt tot de gedeelde woonkamer. In de hal bevindt zich tevens een apart toilet. De woonkamer staat in verbinding met de keuken en geeft daarnaast toegang tot de ruime achtertuin. De keuken is uitgerust met een afzuigkap, inductiekookplaat, combi-oven en koelkast.
De gemeenschappelijke ruimtes worden gedeeld met twee medebewoners.Op de eerste verdieping bevinden zich de badkamer en de betreffende kamers, beide met een oppervlakte van circa 6 m²..
| Naam | Eyssoniusplein |
| Groningen | |
| Aanbieder | Directwonen-Nl |