Studentenhuis Stationsstraat

Prijs : € 450

Assen

Onbekend


Studentenhuis Stationsstraat Ga naar Huurportaal-nl

voor € 450

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.

Studentenhuis opzoek naar een nieuw huisgenootje die studerend/werkend is.

Het huis is netjes en schoon. Bevindt zich vlakbij het centrum van assen op loopafstand van het hoofdstation. Perfect voor studenten die in assen, groningen of zwolle studeren. Het bestaat uit twee oude herehuizen gebouwd in 1896.

Het verdeeld zich dan ook over 2 studentenhuizen en delen een erg grote achtertuin met fietsen/scooter stalling. De oude kantoren zijn omgebouwd tot kamers. In het huis van deze kamer wonen in totaal 16 personen, die verdeeld worden over 3 verdiepingen in totaal. Alle verdiepingen hebben een gedeelde keuken, badkamer en toilet.

Ook zijn er 2 (gedeelde) wasmachines aanwezig.
Nette grote kamer ramen bovenin, waarvan 2 open kunnen. Gordijnen inbegrepen. Eigen wasbak met spiegel in de kamer. De kamer bevindt zich op de begane grond en je deelt de verdieping met 8 andere huisgenoten.

De verdieping is schoon en rustig. Gedeelde keuken met eigen keukenkastjes en plek voor een koelkast. De kamer zelf is ongeveer 29m2.
Let op! Ondanks dat het wel een kamer is, staat deze kamer samen met de andere kamers achterin het huis onder de leegstandswet (anti-kraak). De verhuurder is van plan om wat te verbouwen.

Mogelijk moet er onderling doorverhuist worden. Meer informatie volgt nog in oktober hierover..



Kaart

Eigenschappen
Naam Studentenhuis Stationsstraat
Assen
Type Onbekend
Aanbieder Huurportaal-Nl
Oppervlakte 29
Aantal kamers 1
Postcode 9401 KW