Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.
Gemeubileerde kamer (ongeveer 14m2) te huur in Dronten-Zuid, zeer geschikt voor Aeres Hogeschool studenten.
Ben jij op zoek naar een nette en volledig gemeubileerde kamer waar je je kunt focussen op je studie? Dan is deze kamer wellicht precies wat je zoekt!
In een ruime twee-onder-een-kapwoning in Dronten Zuid is deze gemeubileerde kamer beschikbaar. De woning ligt in een rustige woonwijk aan de rand van Dronten, op slechts 2,5 km van Aeres Hogeschool. Ook met het openbaar vervoer is Dronten uitstekend bereikbaar: vanaf Zwolle ben je binnen ongeveer 18 minuten met de trein in Dronten.
De gemeubileerde kamer ligt op de eerste verdieping aan de oostzijde en beschikt over:
Eenpersoonsbed
Bank
Bureau met stoel
Kledingkast
Parketvloer
Rolluik en gordijnen
Centrale verwarming
TV
Snel glasvezelinternet
De woning wordt bewoond door:
een rustige 50-plus verhuurder;
een vriendelijke hond;
een werkende medebewoner die op zolder woont.
De sfeer in huis is rustig, netjes en respectvol. Het is daarom een ideale woonplek voor studenten die serieus met hun studie bezig zijn en in een rustige omgeving willen werken aan hun toekomst.
Wij zoeken dus een rustige en nette HBO-student, bij voorkeur studerend aan Aeres Hogeschool, die een fijne woonomgeving waardeert en rekening houdt met medebewoners.
Een niet-roker is een harde voorwaarde!!
Huurvoorwaarden:
Gemeubileerde kamer
Huurcontract voor 1 jaar, met daarna jaarlijkse verlenging
Borg: 1 maand huur
Opzegtermijn: 1 maand
Inclusief gas, water, elektra, tv en snel glasvezelinternet
Heb je interesse? Stuur dan een bericht waarin je jezelf kort voorstelt (opleiding, leeftijd en vanaf wanneer je een kamer zoekt). Bij een goede match nodig ik je graag uit voor een kennismaking en bezichtiging..
| Naam | Gemeubileerde Kamer In Dronten-Zuid |
| Dronten | |
| Type | Onbekend |
| Aanbieder | Huurportaal-Nl |
| Oppervlakte | 14 |
| Aantal kamers | 1 |
| Postcode | 8252 HA |