Appartement 90M2, Per 1 September 2026 Beschikbaar

Prijs : € 650

s-Hertogenbosch

Onbekend


Appartement 90M2, Per 1 September 2026 Beschikbaar Ga naar Huurportaal-nl

voor € 650

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.

WONING DELEN - Den Bosch (Schutskamp) per 1 september 2026 beschikbaar
Voor mijn volledig ingerichte appartement zoek ik een rustige, nette en werkende huisgenoot die met mij de woning wil delen.

Het appartement is verdeeld over verdieping 3 en 4, is 90m2 groot, heeft 3 slaapkamers en heeft een fijne, rustige sfeer. Je komt samen te wonen met een man, 33 jaar en werkzaam als IT recruiter. Ik zoek iemand die zijn eigen leven heeft en het huis netjes houdt. Sociaal maar zelfstandig.
Het appartement is volledig ingericht en gemeubileerd.

Voorzien van een 65 inch tv met soundbar, elektrisch zonneluifel, elektrische boiler voor warm water(huis is gasloos), vaatwasser, extra brede kookplaat met oven, airfryer, magnetron, luxe espressomachine, alle ramen voorzien van horren, hordeur naar balkon, balkonbar, loungeset op balkon. De 3e(kleinste) slaapkamer is een volledig ingerichte homegym met powerrack, dipbars, 110 KG aan bumperplates en een dumbellset. Woonkamer, keuken, badkamer, toilet en gym zijn gedeeld met 1 persoon, slaapkamer is je eigen kamer.
Je slaapkamer is 15m2, volledig gemeubileerd, queen size bed, kast met spiegel, inbouwkast, ladekast, 43 inch smart TV, soundbar, nachtkastjes, verlichting en gordijnen.
Het is vrij parkeren voor de deur, inschrijven is mogelijk en je tekent een officieel huurcontract. Let op: 1 maand borg..



Kaart

Eigenschappen
Naam Appartement 90M2, Per 1 September 2026 Beschikbaar
S-Hertogenbosch
Type Onbekend
Aanbieder Huurportaal-Nl
Oppervlakte 90
Aantal kamers 1
Postcode 5223 TD