De Cranestraat 34

Prijs : € 543

Zierikzee

Onbekend


De Cranestraat 34 Ga naar Huurportaal-nl

voor € 543

Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.

AlgemeenDit appartement ligt op de derde (bovenste) verdieping.

Een leuk appartement aan de rand van het centrum in de wijk Malta.. Dit appartement heeft een ruim balkon met een levendig uitzicht. Ook aan de voorzijde heeft u een prachtig uitzicht over Zierikzee.AppartementDit appartement is ideaal voor een tweepersoonshuishouden.Via de hal komt u in de keuken, slaapkamer en badkamer. In de badkamer vindt u ook het toilet. Verder heeft u vanuit de hal toegang tot een kleine, en een wat grotere bergkast.Aan het eind van de hal komt u in de woonkamer.

Vanuit de woonkamer bereikt u uw zonnige balkon met uitzicht op het Calandplein en de Calandweg.Op de begane grond heeft u nog een eigen berging. Als u een scootmobiel heeft, kunt u die stallen in de scootmobielberging. WijkDit appartement ligt in de wijk Malta. Het historische centrum met al zijn voorzieningen ligt op loopafstand. Wilt u er eens een dagje op uit? Ook dat is geen probleem. Met de auto zit u binnen een uur in Rotterdam, Middelburg of Vlissingen.

De bushalte aan 't Sas biedt verbindingen richting onder meer Goes en Rotterdam. ParkerenRondom de woning is er voldoende openbare parkeer gelegenheid. OvernameIn de woning worden diverse zaken ter overname aangeboden, waaronder tapijttegels, vinyl en raambekleding in de gehele woning. Maar eventueel ook een vaatwasser, rolluiken aan de voor -en achterzijde, een zonnescherm, douchecabine en spiegelkast, kledingkast, etc. Een vergoeding gaat in overleg..



Kaart

Eigenschappen
Naam De Cranestraat 34
Zierikzee
Type Onbekend
Aanbieder Huurportaal-Nl
Oppervlakte 27
Aantal kamers 1
Postcode 4301 MJ