Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Huurportaal-nl.
Deze hoekwoning ligt op de eerste verdieping.
Daar is de woonkamer, keuken en toilet. Via de keuken komt u op een klein balkon. De tweede verdieping heeft 5 slaapkamers en badkamer. De badkamer heeft een toilet.
Op de begane grond is de berging. Voor het complex ligt het parkeerterrein. Goed om te weten:De huur is inclusief het voorschot stookkosten.De boiler wordt gehuurd door de huurder.De keuken is vernieuwd.Zorgt u ervoor dat onderstaande documenten van u, en indien van toepassing van uw medebewoner, zijn toegevoegd in uw inschrijving Zuidwestwonen: • Een verhuurdersverklaring, deze mag niet ouder zijn dan 3 maanden. • Een recente inkomensverklaring van de Belastingdienst. Aan te vragen bij de Belastingdienst (online met uw DigiD).
• Een actueel overzicht van uw adreshistorie (uittreksel BRP met woonverleden). Dit vraagt u op bij uw gemeente. • 3 recente salarisstroken / uitkeringsspecificaties. Als er documenten ontbreken wordt u geweigerd voor deze woning en gaan wij direct door naar de volgende kandidaat..
| Naam | Colijnhof 37 |
| Goes | |
| Type | Onbekend |
| Aanbieder | Huurportaal-Nl |
| Oppervlakte | 29 |
| Aantal kamers | 5 |
| Postcode | 4463 TJ |