Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Directwonen-nl.
Kamer te huur aan de Houtstraat in Tilburg Ben jij op zoek naar een nette en lichte kamer op een centrale locatie in Tilburg? Aan de Houtstraat komt deze ruime kamer van circa 8 m² beschikbaar in een gezellig gedeeld huis met in totaal vijf bewoners.
Over de kamer De kamer is voorzien van een mooie laminaatvloer en een groot raam, waardoor er veel natuurlijk licht binnenkomt. Gedeelde voorzieningen De volgende voorzieningen deel je met vier andere huurders: Badkamer Keuken Woonkamer Balkon Dakterras De ruime keuken is uitgerust met onder andere een inbouw gaskookplaat en een afzuigkap en biedt volop ruimte om samen te koken en te eten. De gezamenlijke woonkamer en het dakterras zorgen voor extra comfort en een gezellige woonomgeving.Locatie De woning is gelegen aan de Houtstraat, in een rustige straat net buiten het centrum van Tilburg. Binnen enkele minuten fietsen bereik je: Het bruisende stadscentrum Tilburg Universiteit Fontys Hogescholen Station Tilburg Supermarkten, winkels en horeca Ook het populaire Spoorpark ligt in de buurt, ideaal om te sporten, wandelen of ontspannen.
Kosten €601,05 per maand exclusief voorschot servicekosten €140,00 voorschot servicekosten Totale huurprijs €741,05.
| Naam | Houtstraat |
| Tilburg | |
| Aanbieder | Directwonen-Nl |